יום ראשון, 14 בספטמבר 2014

היחידה פרק 3 לצפייה ישירה

תכניות הריאלטי כבר מזמן כבשו את המסך שלכם ועכשיו אתם הולכים לקבל את אחת מסדרות הריאלטי הטובות ביותר. כל המפורסמים מכל הסוגים ומכל התחומים בתכנית אחת מעולה. סלוצקי ודמינגז, רגב הוד, דרק שארפ, מאיה בלצאל, אילנית לוי, מאיר סוויסה ועוד רבים וטובים אחרים הולכים לעשות לכם חורף חם במיוחד. המפורסמים ינסו להפוך ליחדה צבאית אחת טובה ומגובשת שמצליחה להתגבר על כל הקשיים וכל המכשולים בדרך. מאיר סוויסה למשל ייאלץ להתגבר על העצלנות שלו, רגב הוד ינסה לעבוד על בעיית הזיכרון ואילנית לוי תלחם בחוסר הבטחון שלה בשירה. היחידה פרק 3 לצפייה ישירה סדרת ריאלטי מבריקה מגיעה למסכים בחורף הקרוב והפרק הראשון כבר לפניכם. אתם ממש לא רוצים לפספס את זה. היחידה פרק הבכורה לצפייה ישירה על המסך שלכם לפני כולם.

היחידה פרק 3 לצפייה ישירה הפרק המלא צמד השדרנים
צמד שדרני הרדיו הטוב ביותר במדינה שכולנו פותחים איתם את הבוקר. השניים הם ממש צמד חמד בלתי נפרדים וכל הופעה טלוויזיונית שלהם היא במשותף. גם בתכניתה ריאלטי גולסטאר הם יופיעו ביחד וגם שם הם היו כמו זוג בלתי ניתן להפרדה. היחידה פרק 3 לצפייה ישירה השניים הולכים להצחיק ולרגש אותנו גם בתכנית הריאלטי היחידה שהולכת לכבוש את המסכים של כולנו. היחידה פרק3 לצפייה ישירה הפרק השני עכשיו באתר שלנו לפני כולם ללא פרסומות וללא הפסקות. אסור לכם לפספס את זה. לצפייה בפרקים האחרים לחצו כאן!!!

היחידה פרק3 לצפייה ישירה מלכת היופי לשעבר
מלכת היופי לשעבר גם היא תהיה חלק מהיחידה. אילנית לוי תנסה להפגין את כישוריה כזמרת ולשם כך היא נאלצת להתמודד עם פחד הבמה שלה והפחד לשיר מול אנשים. היחידה פרק 3 לצפייה ישירה אילנית לוי היא אחת הנשים היפות בישראל ואחת המפורסמות שבהן. כמובן כולם מכירים אותה גם באשתו לשעבר של הזמר הלאומי, אייל גולן וכבת זוגו של אלירז שדה כיום. היחידה פרק 3 לצפייה ישירה אין מצב שאתם מחמיצים את אילנית לוי ואת כל יתר המפורסמים באחת מסדרות הריאלטי הטובות ביותר שנעשו כאן.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה